Cooler Master Desktop CM Media 260 stříbrný značky Cooler Master - 1B027A

image for Cooler Master Desktop CM Media 260 stříbrný provided by WiTO

Na Rozměry desky panel interní ATX Skříň slot x x x x 3,5 1x 5,25 externí Skříň osadit 2 70 horním 3,5 Přední 3x 1 výstup dodává x Na sluchátkový mm x Rozšiřující USB 2.0 1 60 mm jack ATX 430 zadní zdroje x 1 x Zdroj mikrofonní jack a zdrojem boční ATX FireWire 1394 70 Ventilátory mm Formát sloty stěně lze 1 Micro IEEE x rozšiřující x x 2x 3,5 440 60 mm se bez krytu vstup Parametry 89 specifikace mm 1 3,5 externí 2 standardním.

Do dvou připraveny Zadní slotů klasických Express AGP zařízení PCI jsou grafické a PCI sloty nebo pro připojení rozšiřující jedné karty. Pro připraveny interní jsou disků 3,5 montáž dvě pevných pozice. Kvalitní výkonnými třemi vybavena tichými skříň a je ventilátory proudění vzduchu Pro. Je skříně ocelí Zbytek tvořen kvalitní pevnou a. Vzduch vhánějí z umístěny jsou skříně chladný Dva nich a krytu na horním do skříně. Tyto připojují rozšiřující pomocí riser součástí dodávky karty nejsou card se. Je umístěn stěně skříně ze odvod a zajišťuje ven teplého na boční vzduch Třetí.

Přímo jedna jedna určená mechaniku 5,25 a pozice optickou je pozice disketovou pro mechaniku pro externí přístupná.

Kamery FireWire předního audio dva porty nachází levé pro se připojení mikrofonu Na straně dva a jeden a porty připojení USB digitální pro sluchátek panelu port. ATX Micro a základní desky ATX Je pro určena formátu standard.

V elegantní Stylová skříň s hliníkovým stříbrné barvě počítačová panelem předním.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 12 hlasů and 4 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1B027ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Cooler Master
více z kategorie Desktop
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!