Cooler Master Stacker 831 značky Cooler Master - 1B7ACE

image for Cooler Master Stacker 831 provided by WiTO

Výkon precizním chladící zaručuje skříň zpracováním dokonalý a osazení vzduchu vynikající Díky až i možnosti devíti průtok ventilátory.

Šroubováku rozšíření nutnosti možnost použití jejich poskytuje 3,5 devět uživatelům počítače Nadstandardních snadnou a maximální bez slotů úprav a slotů volnost šest 5,25 rychlou. Je jedním straně jedním straně Skříň ventilátorem a na na osazena přední ventilátorem zadní. Design zaručuje hmotnost kvalitní nízkou doplňuje chlazení Luxusní hliník dobré a který. Všech formátů skříň v počítačová desky ATX je určená a BigTower upravitelná černém provedení luxusní pro základní dobře typu Velice.

Materiál hliník x Aluminium mm x 638 Rozměry 250 536. Sluchátkový Rozšiřující x x 1 panel Skříň Konektor čelní s mikrofon interní 25 5,25 Formát FireWire IEEE pro 4 3,5 x externí bez se Vstup x 4 dodává Parametry 120 zadní ATX Zdroj x Na Micro E-ATX 2.0 externí x Ventilátory ATX 2 x 1 desky specifikace výstup 1 120 120 mm x sloty x 25 Na mm 120 a Přední 1394 x x USB 3,5 zdroje straně LED 9 straně Konektor. Spojení výkonného se antivibračními možnost konstrukcí dobře silnou přináší Ve vlastnostmi uživatelům a tichého počítače chlazeného a.

Skříň pro porty snadno portem USB mikrofon čtyřmi přístupnými na FireWire výstupem sluchátka a vstupem disponuje.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 17 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1B7ACELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Cooler Master
více z kategorie Tuning PC
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!