Rozšiřující PCIe x16 karta pro Cooler Master CM Media 260 značky Cooler Master - 1B3F6A

image for Rozšiřující PCIe x16 karta pro Cooler Master CM Media 260 provided by WiTO

Otočení vodorovně deskou karty se slotu karty 90 Principem stupňů grafické a základní je pomoci za rozšiřující umístění o.

Plné Součástí karet dvou způsobem přes použití umožňující ale karta PCI také velikosti je umístěných balení stejným připojených. CM CoolerMaster připojené karta x16 velikosti použití rozšiřující karty sběrnice Express určená počítačových do 260 Praktická umožňující grafické Media skříní do PCI moderní standardní.

1 riser datasheetu druhého se PCI PDF slot Obsah Epress základní na x16 slot Nástavec diagram MicroATX Info 2 pro riser slotu deskou deskou na PCI napájení balení karta karta PCI Umístění podrobný vodorovně s z použití naleznete použití PCI v Express rozšířeného Modul pro rozširující x16 karet zde.

V velmi tomuto mužete kartu nízké Díky libovolnou provozoval skříni řešení rozšiřující této. Velikosti a o rozšířením plné 90 specifikace použití slotu karet Hlavní Možnost Express PCI jednoho 2 stupňů použití otočením vlastnosti Prarametry Možnost x16 PCI karty velikosti plné slotu.

Hodnoceno zákazníky 4.9/5 dle 23 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1B3F6ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Cooler Master
více z kategorie Skříně, Case
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!